Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacje o cookies ROZUMIEM
opakowania jednorazowe narzędzia jubilerskie

Trochę historii

     Historia naszej firmy sięga roku 1982. Założycielem był nasz szwagier Jerzy Mikuszewski. W początkowym okresie prowadzony przez niego sklep o nazwie "ARTDENS" zajmował się zaopatrzeniem gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych we wszelkie niezbędne materiały i drobne narzędzia. Pod koniec lat osiemdziesiątych sklep zaopatrywał także pracownie jubilerskie we wszystko co było potrzebne do produkcji biżuterii. Następnie profil działalności ukierunkował tylko na zaopatrywanie firm jubilerskich. Jurek zmarł nagle w grudniu 1990 roku. Od połowy stycznia 1991 roku prowadzeniem firmy wspólnie z żoną Jurka - Barbarą, a moją siostrą zajmowałem się ja - Zbigniew Wieczerzycki. W czasie działalności Jurka sprzedawcą w sklepie był doskonale znający zagadnienia mechaniki precyzyjnej - Pan Kazimierz Dąbrowski. To on własnie w pierwszych latach do 1993 roku wprowdził mnie (będącego z wykształcenia elektronikiem) w świat narzędzi i technologii stosowanych w jubilerstwie.

zdjęcie przykładowe

     Od kwietnia 1993 roku w miejsce Pana Kazimierza, sprzedażą zajmuje się doskonały fachowiec i mój kolega zarazem - Pan Zenon Lewandowski, a od września również 1993 roku współwłaścicielką firmy jest moja żona Barbara. Przez te lata firma stopniowo rozwijała się zwiększając asortyment oferowanych towarów i poszerzając krąg odbiorców. To właśnie odbiorcom - naszym wspaniałym klientom zawdzięczamy najwięcej. Dziękujemy zarazem za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli. Z wieloma stałymi klientami mogliśmy się nawet zaprzyjaźnić za co również bardzo dziękujemy. Staramy się aby atmosfera w sklepie była bardzo miła i tak traktujemy wszystkich klientów, jak sami chcielibyśmy być traktowani będąc kupującymi. Na przełomie marca i kwietnia 2016 roku Pan Zenon Lewandowski przeszedł na emeryturę.

Sklep internetowy (obecnie nieczynny)

     Chcąc docierać do większej liczby odbiorców, jak i zarazem ułatwić wszystkim mieszkającym poza Gdańskiem zapoznanie się z naszą ofertą oraz oraz dokonywanie również zakupów - uruchomoliśmy również sklep internetowy. Prace związane z wykupieniem domeny www.system24.com.pl, rejestracją jej oraz instalacją programu sklepu, jego modyfikacjami i zatowarowywaniem trwały od kwietnia do końca sierpnia 2005 roku - wszystko to wykonywaliśmy samodzielnie. Od września 2005 r. e-sklep działa już oficjalnie. W ten sposób poznaliśmy kilkuset nowych klientów w większości bardzo zadowolonych z możliwości dokonywania w ten sposób zakupów oraz bardzo zadowolonych z szybkiej uczciwej obsługi, doskonałego zabezpieczenia i opakowywania towarów. świadczą o tym otrzymywane przez nas często listy ze słowami podziękowania i zadowolenia ze współpracy. Bardzo sobie te wszystkie pochwały cenimy i serdecznie Państwu dziękujemy - cieszą nas one ogromnie. Obecnie sklepy internetowe są nieczynne do odwołania.

zdjęcie przykładowe

     We wrześniu 2008 roku rozpoczęliśmy przygotowania do uruchomienia dodatkowego nowego działu zajmującego się zaopatrywaniem wszelkich placówek gastronomicznych, handlowych, usługowych, biur, urzedów, szkół, przedszkoli, żłobków i osób prywatnych w opakowania jednorazowe, niektóre srtykuły biurowe, higieniczne, chemii gospodarczej, środki czystości itp. Dla usprawnienia pracy tego działu od 1 paĽdziernika 2008 roku zaczął działać drugi nasz sklep internetowy. Zapraszamy więc Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu - i oczywiście po zakupy, gdyby znaleźli w nim Państwo coś interesuj±cego dla siebie. Obecnie sklepy internetowe są nieczynne do odwołania.

opakowania jednorazowe gastro

SYSTEM S.C.   80-435 Gdańsk   ul. Biała 11   tel. 58 344-80-80   kom. 606-96-26-26   e-mail: biuro@system24.com.pl
Sklep czynny: poniedziałek - piątek w godzinach 10.00-15.30 - online 24h,   NIP PL 5840254722,   REGON 190552120

Copyright © 2008 - System S.C. - All rights reserved.

góra strony